Potřebujete poradit? Zavolejte nám   777 636 945

Stavební společnost, voda, plyn a topení

Nabízíme 

Filozofie společnosti

Nenabízíme nejlacinější dodávku z nekvalitních materiálů, ale prověřené systémy, které sice stojí o něco více, ale budou vám sloužit generačně. Jen tak můžete skutečně ušetřit, mít jistotu, klid a dobrý pocit, že jste zvolili TUKA s.r.o.

SPECIALIZACE  - výměna stoupacího potrubí v bytových domech, včetně stavebních prací, montáže tepelných čerpadel, podlahového vytápění a stropního chlazení,

Jak to u nás funguje?

Pracujeme na zajímavých projektech v Praze, ale i v blízkém okolí. Poskytujeme instalatérské a topenářské služby také domácnostem v rozsahu od realizace například koupelny.

Neprovádíme ale malé instalatérské opravy a havárie mimo zakázek, které realizovala naše společnost, zde jsme připravení k plnému servisu.

Spektrum zaměření

Kompletní instalatérské a topenářské práce, tepelná čerpadla, plynové kotle, solární systémy, centrální vysavače v rozsahu od bytu  po velké stavební celky, rekonstrukce i nová výstavba.

Instalace pro různé typy budov

  • činžovní a panelové domy družstva, SVJ a vlastníci
  • rodinné domy
  • školy
  • hotely
  • administrativní budovy
  • výrobní objekty aj.

Společně s dodávkou instalací můžeme provést stavební práce při opravě bytu nebo domu.

Nabízíme kompletní stavební práce od koupelny, rekonstrukce bytu po výstavbu rodinných domů včetně ostatních navazujících profesí.

Montáž sanity, tepelných čerpadel, plynových kotlů, topení, podlahového topení a stropního  chlazení – instalace provádíme ze všech dostupných materiálů včetně zajištění nezbytných stavebních prací pro kompletní dodávky. Provádíme montážní práce pro novou výstavbu i rekonstrukce. Do dnešního dne firma provedla instalace pro několik hotelů, základních škol, administrativních budov, výrobních prostor a tisíce bytů v Praze.

Dále provádíme montáž bytových vodoměrů a měřičů tepla výměnným způsobem za vodoměry - měřiče repasované (je-li to možné, vynulované), montáž termostatických ventilů vč. regulačních armatur a měření. V roce 1994 jsme provedli výměnu 7 000 ks na JM Praha 4.

Prohlédnout mapu